| Nazwa produktu | Wbudowane chipy eMMC 5.1 |
|---|---|
| Tworzywo | Plastikowy |
| Marka | PG |
| Jakość | Nowy |
| Producent | Tak |
| Stan | Nowe / dobre zdrowie |
|---|---|
| Temperatura pracy | -40 ~ 105 ℃ |
| Gwarancja | 5 lat |
| Funkcjonować | Pamięć |
| stan produktów | Nowy |
| Nazwa produktu | Wbudowany moduł EMMC klasy samochodowej |
|---|---|
| Pojemność | 64G 128G 256G |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Funkcjonować | Pamięć |
| Typ opakowania | FBGA 153 |
|---|---|
| Kluczowe funkcje | Dobra jakość, wysoka wydajność |
| Opłatek | Płytki przemysłowe KIOXIA |
| Woltaż | 1,8 V i 3,3 V |
| Operacja rozruchu | Obsługuje partycję rozruchową |
| Nazwa | OEM/ ODM EMMC 5.1 dla inteligentnego domu |
|---|---|
| Aplikacja | Smart Home i multimedialne pudełka odtwarzające |
| Pojemność | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Witamy |
| Porozumienie | HS400 |
| Nazwa produktu | Marka NUW PSLC eMMC 5.1 |
|---|---|
| Kontroler | SA3636 |
| pakiet | BGA153 |
| NAND | PSLC |
| Pojemność pamięci | 4/8/16 GB |
| Nazwa produktu | eMMC 5.1 G2864TLCB |
|---|---|
| CHIPS | Hynix V7 |
| Temperatura pracy | 0 ~ 70 ℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
| OEM | Wsparcie |
| Typ opakowania | BGA153 |
|---|---|
| Szerokość busa | 1-bitowy, 4-bitowy, 8-bitowy |
| Nazwa produktu | Karta pamięci EMMC |
| Typowe zastosowania | Smartfony, tablety, urządzenia IoT |
| Zużycie energii | Typowe 50mA aktywne |
| Nazwa produktu | Marka PG 256 GB eMMC |
|---|---|
| Pakiet | Pakiet BGA |
| Kluczowe funkcje | Dobra jakość, wysoka wydajność |
| Nand Flash | MLC/TLC/QLC |
| Pochodzenie | Chiny |
| Wygląd | 11,5 mm x 13 mm x 1,0 mm |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
| Pojemność | 64 GB / 128 GB / 256 GB / 512 GB |
| OEM | OEM |
| Sekwencyjna prędkość zapisu | Do 240 MB/s |