| Produkt | Pamięć układów scalonych eMMC5.1 |
|---|---|
| Logo | Dostosowane logo |
| Producent | Chińska gwiazda chipsów |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Pochodzenie | SZ |
| Zastosowanie | Router sieciowy/telefon komórkowy/wbudowana płyta główna/tablet |
|---|---|
| Jakość | 100% oryginał |
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -40°C~+85°C |
| Typ opakowania | BGA153 |
|---|---|
| Szerokość busa | 1-bitowy, 4-bitowy, 8-bitowy |
| Nazwa produktu | Karta pamięci EMMC |
| Typowe zastosowania | Smartfony, tablety, urządzenia IoT |
| Zużycie energii | Typowe 50mA aktywne |
| Nazwa produktów | Motoryzacja Wbudowany EMMC |
|---|---|
| Tworzywo | plastikowy |
| Protokół | HS400 |
| Pochodzenie | Chiny |
| Zużycie energii | niskie zużycie energii |
| Nazwa produktu | Komponent elektroniczny IC 64G EMMC5.1 |
|---|---|
| Zgodność | Dekoder |
| Czytaj prędkość | 330 MB/s |
| Zakres wydajności | Do 256 GB |
| Logo | Dostosowane logo |
| Nazwa produktu | Wbudowane rozwiązanie EMMC klasy motoryzacyjnej |
|---|---|
| Marka | Marka PG |
| Pojemność | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Tworzywo | plastikowy |
| Kolor | Czarny |
| Pojemność pamięci | 64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Nazwa produktu | Wbudowana pamięć Flash eMMC5.1 |
| Jakość | Dobra śmierć |
| Zapłata | TT |
| Prędkość zapisu | Do 330 MB/s |
| Capacity | 32GB to 256GB |
|---|---|
| Orign | China |
| Read speed | Up to 330MB/s |
| Write speed | Up to 240MB/s |
| Operating temperature | -40℃~+85℃ / -45℃~+105℃ |
| Nazwa | Szybkość EMMC5.1 |
|---|---|
| Aplikacja | Inteligentny dom |
| Kontroler | SMI |
| Pojemność | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Mile widziane |
| Flash NAND | MLC/TLC/QLC |
|---|---|
| napięcie | 2,7 V-3,6 V |
| Producent | PG |
| Kolor | czarny |
| Pojemność | 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB, 512 GB |