| Nazwa | Nowy stan EMMC5.1 dla tabletu |
|---|---|
| Aplikacja | tabletka |
| Kontroler | SMI |
| Pojemność | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Mile widziane |
| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Pojemność | 64 GB do 256 GB |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃ / -45℃~+105℃ |
| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Nazwa | 128 GB EMMC Doskonała stabilność |
|---|---|
| Aplikacja | Wbudowana płyta główna |
| Kontroler | SMI |
| Pojemność | 32 GB/ 64 GB/ 128 GB/ 256 GB |
| OEM/ODM | Mile widziane |
| Nazwa produktu | Wbudowane rozwiązanie pamięci Flash EMMC5.1 dla pojazdów samochodowych |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Czytaj prędkość | 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
| Pojemność | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
|---|---|
| Protokół | HS400 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Producent | Marka PG, chińska gwiazda chipsów |
| Produkt | EMMC |
| Pojemność | 64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Porozumienie | HS400 |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃/-45℃~+105℃ |
| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |