| Προϊόν | Μνήμη ενσωματωμένων κυκλωμάτων eMMC5.1 |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Κατασκευαστής | China Chips Star |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Προέλευση | SZ |
| Εφαρμογή | Δικτυακό δρομολογητή / Κινητό τηλέφωνο / Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα / Tablet PC |
|---|---|
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+85°C |
| Τύπος πακέτου | BGA153 |
|---|---|
| Πλάτος λεωφορείων | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Όνομα προϊόντος | Μνήμη Emmc |
| Τυπικές εφαρμογές | Smartphones, Tablets, IoT Devices |
| Κατανάλωση ρεύματος | Τυπικό ενεργό 50mA |
| Όνομα προϊόντων | Automotive Embedded EMMC |
|---|---|
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Πρωτόκολλο | HS400 |
| Προέλευση | Κίνα |
| Κατανάλωση ρεύματος | Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας |
| Όνομα προϊόντος | IC Electronic Component 64G EMMC5.1 |
|---|---|
| Αρμονία | Κουτί για το set-top |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 330MB/s |
| Εύρος χωρητικότητας | Μέχρι 256GB |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη κατηγορία αυτοκινήτου EMMC |
|---|---|
| Μάρκα | Μάρκα PG |
| Ικανότητα | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένο Flash eMMC5.1 |
| Ποιότητα | Καλό Πέθανε |
| Πληρωμή | TT |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 330 MB/s |
| Capacity | 32GB to 256GB |
|---|---|
| Orign | China |
| Read speed | Up to 330MB/s |
| Write speed | Up to 240MB/s |
| Operating temperature | -40℃~+85℃ / -45℃~+105℃ |
| Ονομα | Υψηλής ταχύτητας EMMC5.1 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Έξυπνο Σπίτι |
| Ελεγκτής | SMI |
| Ικανότητα | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Ευπρόσδεκτος |
| NAND Flash | MLC/TLC/QLC |
|---|---|
| Τετάρτη | 2.7V-3.6V |
| Κατασκευαστής | PG |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Δυναμικότητα | 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |