| Nand Flash | MLC/TLC/QLC |
|---|---|
| Opłatek | Płytki przemysłowe KIOXIA |
| Temperatura pracy | -25°C do +85°C |
| Standard | eMMC 5.1 |
| Protokół | HS400 |
| Typ opakowania | BGA (macierz siatki kulkowej) |
|---|---|
| Stopień | klasa handlowa |
| Sekwencyjna prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Kontroler | SMI |
| Napięcie robocze | 2,7 V - 3,6 V |
| Typ opakowania | BGA (macierz siatki kulkowej) |
|---|---|
| Stopień | klasa handlowa |
| Sekwencyjna prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Kontroler | SMI |
| Napięcie robocze | 2,7 V - 3,6 V |
| Protokół | HS400 |
|---|---|
| Woltaż | 2,7 V-3,6 V |
| Cechy | Zaawansowane wyrównywanie zużycia, złe zarządzanie blokami, wsparcie wykończeniowe, ochrona przed ut |
| Producent | PG |
| Kolor | Czarny |
| Pamięć | Błysk |
|---|---|
| ZWYCZAJ | Wsparcie |
| Pochodzenie | Chiny |
| Sekwencyjna prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Standard | eMMC 5.1 |
| Stan | Dobry |
|---|---|
| Porozumienie | HS400 |
| Interfejs | Interfejs MMC (MultiMediaCard). |
| Sekwencyjna prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Pochodzenie | Chiny |
| Pojemność | 64 GB-256 GB |
|---|---|
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃/-45℃~+105℃ |
| Wybór Flasha | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Standard | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Przypadek użycia | Tablety do nauki |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Zastosowanie | Komunikacja i sterowanie pojazdem |
| Pakiet | Pakiet BGA153 |
| Name | PG Industrial Grade eMMC 5.1 |
|---|---|
| Capacity | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| OEM | Support |
| Read speed | Up to 330MB/s |
| Write speed | Up to 240MB/s |
| Pochodzenie | Chiny |
|---|---|
| Nazwa produktu | eMMC klasy samochodowej 5.1 |
| Typ lampy błyskowej Nand | 3D NAND |
| Pojemność | 64 128 256G |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |