| Product | eMMC5.1 Geheugen met geïntegreerde schakelingen |
|---|---|
| Logo | Aangepast logo |
| Vervaardiging | China Chips-ster |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Oorsprong | Z.Z |
| Toepassing | Netwerkrouter / Mobiele telefoon / Embedded moederbord / Tablet PC |
|---|---|
| Kwaliteit | 100% origineel |
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -40°C~+85°C |
| Pakkettype | BGA153 |
|---|---|
| Busbreedte | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Productnaam | EMMC-geheugenkaart |
| Typische toepassingen | Smartphones, tablets, IoT-apparaten |
| Stroomverbruik | Typisch 50mA actief |
| Producten Naam | Automotive ingebedde EMMC |
|---|---|
| Materiaal | plastic |
| Protocol | HS400 |
| Oorsprong | China |
| Stroomverbruik | Laag stroomverbruik |
| Productnaam | IC Elektronische Component 64G EMMC5.1 |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Set-top box |
| Lees snelheid | 330 MB/sec |
| Capaciteitsbereik | Tot 256 GB |
| Logo | Aangepast logo |
| Productnaam | Ingebouwde EMMC van automobielkwaliteit |
|---|---|
| Merk | PG-merk |
| Capaciteit | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Materiaal | plastic |
| Kleur | Zwart |
| Opslagcapaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Productnaam | Ingebouwde Flash eMMC5.1 |
| Kwaliteit | Goede sterven |
| Betaling | TT |
| Schrijfsnelheid | Tot 330 MB/s |
| Capacity | 32GB to 256GB |
|---|---|
| Orign | China |
| Read speed | Up to 330MB/s |
| Write speed | Up to 240MB/s |
| Operating temperature | -40℃~+85℃ / -45℃~+105℃ |
| Naam | Hoge snelheid EMMC5.1 |
|---|---|
| Sollicitatie | Smart Home |
| Controleur | KMIO |
| Capaciteit | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Verwelkomd |
| NAND Flash | MLC/TLC/QLC |
|---|---|
| Spanning | 2.7V-3.6V |
| Vervaardiging | PG |
| Kleur | Zwart |
| Capaciteit | 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB. |