| Ürün | eMMC5.1 Tümleşik Devre Belleği |
|---|---|
| Logo | Özelleştirilmiş Logo |
| Üreticisi | Çin Cips Yıldızı |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Menşei | SZ |
| Uygulama | Ağ yönlendiricisi / Cep telefonu / Gömülü anakart / Tablet PC |
|---|---|
| Kalite | %100 Orijinal |
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+85°C |
| Paket Tipi | BGA153 |
|---|---|
| Otobüs genişliği | 1 bit, 4 bit, 8 bit |
| Ürün adı | EMMC Bellek Kartı |
| Tipik uygulamalar | Akıllı Telefonlar, Tabletler, IoT Cihazları |
| Güç Tüketimi | Tipik 50mA aktif |
| Ürün Adı | Otomotiv Gömülü EMMC |
|---|---|
| Malzeme | plastik |
| Protokol | HS400 |
| Menşei | Çin |
| Güç Tüketimi | düşük güç tüketimi |
| Ürün adı | IC Elektronik Bileşen 64G EMMC5.1 |
|---|---|
| Uyumluluk | Set üstü kutusu |
| Okuma hızı | 330 MB/sn |
| Kapasite aralığı | 256 GB'ye kadar |
| Logo | Özelleştirilmiş Logo |
| Ürün adı | Gömülü Otomotiv Sınıfı EMMC |
|---|---|
| Marka | PG Markası |
| Kapasite | 64GB / 128GB / 256GB |
| Malzeme | plastik |
| Renk | Siyah |
| Depolama Kapasitesi | 64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Ürün adı | Gömülü Flaş eMMC5.1 |
| Kalite | İyi Öl |
| Ödeme | TT |
| Yazma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Capacity | 32GB to 256GB |
|---|---|
| Orign | China |
| Read speed | Up to 330MB/s |
| Write speed | Up to 240MB/s |
| Operating temperature | -40℃~+85℃ / -45℃~+105℃ |
| İsim | Yüksek hızlı EMMC5.1 |
|---|---|
| Başvuru | Akıllı ev |
| Denetleyici | SMI |
| Kapasite | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Memnuniyetle karşılandı |
| NAND Flash | MLC/TLC/QLC |
|---|---|
| Voltaj | 2.7V-3.6V |
| Üreticisi | PG |
| Renk | Siyah |
| Kapasite | 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |