| Pojemność | 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB, 512 GB |
|---|---|
| Jakość | 100% oryginał |
| Losowa prędkość zapisu | Do 10 000 IOPS |
| napięcie | 2,7 V-3,6 V |
| Kolor | czarny |
| OPŁATEK | Płytki przemysłowe KIOXIA |
|---|---|
| Jakość | 100% oryginał |
| Cechy | Zaawansowane wyrównywanie zużycia, złe zarządzanie blokami, wsparcie wykończeniowe, ochrona przed ut |
| Warunki | Nowy |
| Pojemność | 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB, 512 GB |
| OPŁATEK | Płytki przemysłowe KIOXIA |
|---|---|
| Cechy | Zaawansowane wyrównywanie zużycia, złe zarządzanie blokami, wsparcie wykończeniowe, ochrona przed ut |
| Jakość | 100% oryginał |
| Warunki | Nowy |
| Flash NAND | MLC/TLC/QLC |
| Producent | PG |
|---|---|
| Protokół | HS400 |
| napięcie | 2,7 V-3,6 V |
| interfejs | HS400, HS200, HS, DDR |
| Cechy | Zaawansowane wyrównywanie zużycia, złe zarządzanie blokami, wsparcie wykończeniowe, ochrona przed ut |
| Producent | PG |
|---|---|
| Temperatura pracy | -25°C do +85°C |
| Protokół | HS400 |
| Flash NAND | MLC/TLC/QLC |
| Losowa prędkość zapisu | Do 10 000 IOPS |
| Temperatura pracy | -45°C do +105°C |
|---|---|
| Nand Flash | MLC/TLC/QLC |
| Kolor | Czarny |
| Interfejs | HS400, HS200, HS, DDR |
| Losowa prędkość zapisu | Do 10 000 IOPS |
| Temperatura robocza | -25℃~+85℃ |
|---|---|
| Wybór Flasha | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Pojemność | 32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB, 512 GB |
| Napięcie robocze | 2,7 V - 3,6 V |
| Porozumienie | HS400 |
| Temperatura pracy | -20 ~ 85 ℃ |
|---|---|
| OEM | Wsparcie |
| Pojemność pamięci | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Jakość | Oryginalny oryginał |
| Zgodność | Tablet/dekoder |
| Jakość | 100% oryginału |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Interfejs | HS400, HS200, HS, DDR |
| Cechy | Zaawansowane wyrównywanie zużycia, złe zarządzanie blokami, wsparcie wykończeniowe, ochrona przed ut |
| Standard | eMMC 5.1 |
| Porozumienie | HS400 |
|---|---|
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Wybór Flasha | MLC/3DTLC/QLC NAND |