| محصول | حافظه مدارهای مجتمع eMMC5.1 |
|---|---|
| لوگو | لوگوی سفارشی |
| تولید کننده | ستاره چیپس چین |
| سرعت خواندن | تا 330 مگابایت بر ثانیه |
| مبدا | SZ |
| درخواست | روتر شبکه / تلفن همراه / مادربرد جاسازی شده / رایانه لوحی |
|---|---|
| کیفیت | 100% اورجینال |
| سرعت را بخوانید | تا 330 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | حداکثر 240 مگابایت بر ثانیه |
| دمای کار | -40°C تا +85°C |
| نوع بسته | BGA153 |
|---|---|
| عرض اتوبوس | 1 بیتی ، 4 بیتی ، 8 بیتی |
| نام محصول | کارت حافظه EMMC |
| کاربردهای معمولی | گوشی های هوشمند، تبلت ها، دستگاه های اینترنت اشیا |
| مصرف برق | 50 میلی آمپر معمولی فعال است |
| نام محصولات | EMMC جاسازی شده خودرو |
|---|---|
| مواد | پلاستیک |
| پروتکل | HS400 |
| مبدا | چین |
| مصرف برق | مصرف انرژی کم |
| نام محصول | IC Electronic Component 64G EMMC5.1 |
|---|---|
| سازگاری | ست تاپ باکس |
| سرعت خواندن | 330 مگابایت بر ثانیه |
| محدوده ظرفیت | تا 256GB |
| لوگو | لوگوی سفارشی |
| نام محصول | جاسازی شده خودرو درجه EMMC |
|---|---|
| نام تجاری | برند پی جی |
| ظرفیت | 64 گیگابایت / 128 گیگابایت / 256 گیگابایت |
| مواد | پلاستیک |
| رنگ | مشکی |
| ظرفیت ذخیره سازی | 64 گیگابایت/128 گیگابایت/256 گیگابایت |
|---|---|
| نام محصول | فلش جاسازی شده eMMC5.1 |
| کیفیت | خوب بمیر |
| پرداخت | TT |
| سرعت نوشتن | تا 330 مگابایت بر ثانیه |
| Capacity | 32GB to 256GB |
|---|---|
| Orign | China |
| Read speed | Up to 330MB/s |
| Write speed | Up to 240MB/s |
| Operating temperature | -40℃~+85℃ / -45℃~+105℃ |
| نام | EMMC5.1 با سرعت بالا |
|---|---|
| کاربرد | خانه هوشمند |
| کنترل کننده | SMI |
| ظرفیت | 64 گیگابایت ، 128 گیگابایت ، 256 گیگابایت |
| OEM/ODM | استقبال |
| فلش NAND | MLC/TLC/QLC |
|---|---|
| ولتاژ | 2.7V-3.6V |
| تولید کننده | PG |
| رنگ | مشکی |
| ظرفیت | 8 گیگابایت، 16 گیگابایت، 32 گیگابایت، 64 گیگابایت، 128 گیگابایت، 256 گیگابایت، 512 گیگابایت |