| Συμμόρφωση | ROHS, CE, FCC |
|---|---|
| MTBF | 1.000.000 ώρες |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 180 MB/s |
| Σύστημα αρχείων | FAT32/exFAT |
| Δυναμικό | 2.7V σε 3.6V |
| Όνομα προϊόντος | Industrial Carte Memoire |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C έως 85°C |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 140 MB/s |
| Σύστημα αρχείων | Fat32 / exfat |
| Πιστοποιητικό | CE, Rosh |
| Αντοχή | Αντικραδασμική, Αδιάβροχη, Ακτινογραφία |
|---|---|
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Τύπος Nand Flash | MLC/TLC |
| Συμβατότητα λειτουργικού συστήματος | Windows, Linux, Android |
| Διαστάσεις | 15mm X 11mm X 1mm |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Συνεπώς, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται η μέθοδος αυτή. |
| Ποιότητα | Καλό, 100% καινούργιο. |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Προεπιλεγμένη ή λιανική κυψέλη |
| Ποιότητα | Καλό, 100% καινούργιο. |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Ονομα | Κάρτα μνήμης MINi SD για 4K Mini Action Camera |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE and RoHS |
| Τάξη | A2 U3 V30 |
| Μάρκα | Μάρκα PG |
| NAND FLASH | KIOXIA 9T25 |
| Ονομασία | κάρτα μνήμης κάμερας 4K |
|---|---|
| Ετικέτα | Ετικέτα PG ή OEM |
| Σύστημα αρχείων | FAT32/exFAT |
| Δυναμικότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Ονομασία | Μίνι κάρτα TF |
|---|---|
| OEM / ODM | Υποστήριξη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
| Διασύνδεση | SD 6.1 |
| Αποθήκη | 256GB |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 85°C |
| Αντίσταση κραδασμών | 1500 g/0,5 ms |
| Formfactor | Micro SD (ΚΑΡΤΑ TF) |
| Διασύνδεση | SDIO 3.0 / SPI |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| πακέτο | Προεπιλεγμένη ή λιανική κυψέλη |
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
| Υλικό | Πλαστική ύλη |