| Uyumluluk | ROHS, CE, FCC |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 1.000.000 Saat |
| Okuma hızı | 180 MB/s'ye kadar |
| Dosya sistemi | FAT32/exFAT |
| Gerilim | 2,7V - 3,6V |
| Ürün adı | Endüstriyel Kart Hafızası |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C ila 85°C |
| Yazma hızı | 140 MB/s'ye kadar |
| Dosya sistemi | Fat32 / exfat |
| Sertifika | CE, Rosh |
| Dayanıklılık | Darbeye dayanıklı, Su geçirmez, X ışınına dayanıklı |
|---|---|
| Garanti | 3 yıl |
| Nand Flash Türü | MLC/TLC |
| İşletim Sistemi Uyumluluğu | Windows, Linux, Android |
| Boyutlar | 15mm x 11mm x 1mm |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özel |
| Paket | Varsayılan veya Perakende Blister |
| Kalite | iyi, % 100% yeni |
| Malzeme | Plastik |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Renk | Siyah veya Özelleştirilmiş |
| Paket | Varsayılan veya perakende blister |
| Kalite | iyi, % 100% yeni |
| Malzeme | plastik |
| İsim | 4K Mini Aksiyon Kamerası için MIni SD Hafıza Kartı |
|---|---|
| Sertifika | CE and RoHS |
| Sınıf | A2 U3 V30 |
| Marka | PG Markası |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |
| Adı | 4K Kamera Bellek Kartı |
|---|---|
| Marka | PG markası veya OEM |
| Dosya sistemi | FAT32/exFAT |
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Adı | Mini TF kartı |
|---|---|
| OEM / ODM | Destek |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Kalite | %100 Orijinal |
| Arabirim | SD 6.1 |
| Depo | 256GB |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| Darbe direnci | 1500G/0.5ms |
| Form faktörü | Mikro SD (TF Kart) |
| Arayüz | SDIO 3.0 / SPI |
| Kapasite | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| paket | Varsayılan veya perakende blister |
| Kalite | Kontrplak durumda |
| Malzeme | Plastik |