| Naleving | ROHS, CE, FCC |
|---|---|
| MTBF | 1.000.000 Uren |
| Leessnelheid | Tot 180 MB/s |
| Bestandssysteem | FAT32/exFAT |
| Spanning | 2.7V aan 3.6V |
| Productnaam | Industriële Carte Mémoire |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot 85°C |
| Schrijfsnelheid | Tot 140 MB/s |
| Bestandssysteem | FAT32 / exfat |
| Certificaat | CE, Rosh |
| Duurzaamheid | Schokbestendig, waterdicht, röntgenbestendig |
|---|---|
| Garantie | 3 jaar |
| Nand Flash Type | MLC/TLC |
| Compatibiliteit van besturingssystemen | Windows, Linux, Android |
| Afmetingen | 15mm x 11mm x 1mm |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | Zwart of op maat |
| Pakket | Default of Retail Blister |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Materiaal | Plastic |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Pakket | Standaard of winkelblister |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Materiaal | plastic |
| Naam | MIni SD-geheugenkaart voor 4K Mini-actiecamera |
|---|---|
| Certificering | CE and RoHS |
| Klas | A2 U3 V30 |
| Merk | PG-merk |
| NAND FLASH | Kioxia 9T25 |
| Naam | 4K camera geheugenkaart |
|---|---|
| Merken | PG-merk of OEM |
| Bestandsysteem | FAT32/exFAT |
| Capaciteit | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Pakket | Aanpasbaar |
| naam | Mini TF-kaart |
|---|---|
| OEM / ODM | Ondersteuning |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Kwaliteit | 100% origineel |
| Interface | SD zes.1 |
| Storagecapaciteit | 256 GB |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Schokbestendigheid | 1500 g/0,5 ms |
| Formfactor | Micro SD (TF-KAART) |
| Interface | SDIO 3.0/SPI |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| pakket | Standaard of winkelblister |
| Kwaliteit | 100% Origineel |
| Materiaal | Plastic |