| انطباق | ROHS، CE، FCC |
|---|---|
| MTBF | 1,000,000 ساعت |
| سرعت خواندن | تا 180 مگابایت بر ثانیه |
| سیستم فایل | FAT32/exFAT |
| ولتاژ | 2.7 ولت تا 3.6 ولت |
| نام محصول | کارت صنعتی خاطرات |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -25 تا 85 درجه سانتی گراد |
| سرعت نوشتن | تا 140 مگابایت بر ثانیه |
| سیستم فایل | FAT32 / exfat |
| گواهی | CE، روش |
| ماندگاری | ضد ضربه، ضد آب، ضد اشعه ایکس |
|---|---|
| گارانتی | 3 سال |
| نوع فلش ناند | MLC/TLC |
| سازگاری سیستم عامل | ویندوز، لینوکس، اندروید |
| ابعاد | 15mm x 11mm x 1mm |
| ظرفیت | 16/32/64/128/256/512 گیگابایت |
|---|---|
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| بسته بندی | تاول پیش فرض یا خرده فروشی |
| کیفیت | خوب 100% نو |
| مواد | پلاستیک |
| ظرفیت | 16/32/64/128/256/512 گیگابایت |
|---|---|
| رنگ | مشکی یا سفارشی |
| بسته | تاول پیش فرض یا خرده فروشی |
| کیفیت | خوب 100% نو |
| مواد | پلاستیک |
| نام | کارت حافظه MINi SD برای دوربین اکشن مینی 4K |
|---|---|
| گواهی | CE and RoHS |
| کلاس | A2 U3 V30 |
| نام تجاری | برند پی جی |
| فلاش NAND | Kioxia 9T25 |
| نام | کارت حافظه دوربین 4K |
|---|---|
| برند | برند PG یا OEM |
| سیستم فایل | FAT32/exFAT |
| ظرفیت | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| نام | کارت Mini TF |
|---|---|
| OEM / ODM | حمایت |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| کیفیت | 100% اورجینال |
| رابط | SD 6.1 |
| قدرت استوانه | 256 گیگابایت |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -40 تا 85 درجه سانتی گراد |
| مقاومت در برابر ضربه | 1500G/0.5ms |
| فرم فاکتور | Micro SD (کارت TF) |
| رابط | SDIO 3.0 / SPI |
| ظرفیت | 16/32/64/128/256 گیگابایت |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| بسته بندی | تاول پیش فرض یا خرده فروشی |
| کیفیت | 100% اورجینال |
| مواد | پلاستیک |