| Όνομα προϊόντος | Τροχαία κάρτα TF |
|---|---|
| Τάξη ταχύτητας | Κατηγορία 10 / U3/ A2 |
| Ταχύτητα γραφής | Μέχρι 140MB/s |
| Ικανότητα | 64GB/128GB/256GB |
| Οστια | Κιοξία |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C σε 85°C |
|---|---|
| ταχύτητα | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 90MB/s |
| ΟΣΤΙΑ | SK Hynix/kioxia |
| Οστια | Κιοξία |
|---|---|
| Τύπος NAND | MLC/TLC |
| Σύστημα αρχείων | FAT32/ exFAT |
| Ικανότητα | 64GB/128GB/256GB/512GB |
| Διατήρηση δεδομένων | Έως 10 χρόνια |
| Ονομασία | Αρχική κάρτα TF/Mini SD |
|---|---|
| Τύπος αποθήκευσης | Φλας μνήμη |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Κλειστές λέξεις | μνήμη SD TF κάρτα 100% πραγματική χωρητικότητα |
| Δυναμικότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| όνομα | Αρχική κάρτα TF/Mini SD |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Δυναμικότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| κατάσταση του προϊόντος | Καινούργιο |
| Πεδίο θερμοκρασίας αποθήκευσης | -25°C-85°C |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Ποιότητα | Καλό, 100% καινούργιο. |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Συνεπώς, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται η μέθοδος αυτή. |
| Ποιότητα | Καλό, 100% καινούργιο. |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Συνεπώς, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται η μέθοδος αυτή. |
| Ποιότητα | Καλό, 100% καινούργιο. |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Συνεπώς, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται η μέθοδος αυτή. |
| Ποιότητα | Καλό, 100% καινούργιο. |
| Υλικό | Πλαστικό |