| Compliance | RoHS, CE, FCC |
|---|---|
| Mtbf | 1,000,000 Hours |
| Readspeed | Up To 180 MB/s |
| Filesystem | FAT32/exFAT |
| Voltage | 2.7V To 3.6V |
| Product Name | Industrial Carte Mémoire |
|---|---|
| Operating Temperature | -25°C To 85°C |
| Write Speed | Up To 140 MB/s |
| File System | FAT32 / ExFAT |
| Certificate | CE, RosH |
| Durability | Shockproof, Waterproof, X-ray Proof |
|---|---|
| Warranty | 3 Years |
| Nand Flash Type | MLC/TLC |
| Operating System Compatibility | Windows, Linux, Android |
| Dimensions | 15mm X 11mm X 1mm |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Color | Black Or Customized |
| Package | Default Or Retail Blister |
| Quality | Good , 100% New |
| Material | Plastic |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Color | Black Or Customized |
| Package | Default Or Retail Blister |
| Quality | Good , 100% New |
| Material | Plastic |
| Name | MIni SD Memory Card For 4K Mini Action Camera |
|---|---|
| Certification | CE And RoHS |
| Class | A2 U3 V30 |
| Brand | PG Brand |
| Nand Flash | KIOXIA 9T25 |
| Name | 4K Camera Memory Card |
|---|---|
| Brand | PG Brand Or OEM |
| File System | FAT32/exFAT |
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Package | Customizable |
| Name | Mini TF Card |
|---|---|
| OEM / ODM | Support |
| Package | Customizable |
| Quality | 100% Original |
| Interface | SD 6.1 |
| Storagecapacity | 256GB |
|---|---|
| Operatingtemperature | -40°C To 85°C |
| Shockresistance | 1500G/0.5ms |
| Formfactor | Micro SD (TF Card) |
| Interface | SDIO 3.0 / SPI |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Color | Customized |
| Package | Default Or Retail Blister |
| Quality | 100% Original |
| Material | Plastic |