| Ονομασία | Κάρτα υψηλής ταχύτητας TF |
|---|---|
| Ετικέτα | Ετικέτα PG ή OEM |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Δυναμικότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| κατάσταση του προϊόντος | Νέο |
| Αντοχή | Αντικραδασμική, Αδιάβροχη, Ακτινογραφία |
|---|---|
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40°C έως 85°C |
| Διατήρηση δεδομένων | Έως 10 χρόνια |
| Τάξη ταχύτητας | Κλάση 10 / UHS-I |
| Ονομασία | 128GB Cartao De Memoria (Κάρτα Μνήμης) |
|---|---|
| Ετικέτα | Ετικέτα PG ή OEM |
| Σύστημα αρχείων | FAT32/exFAT |
| Δυναμικότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Ασφάλεια από μαγνήτες | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Ασφάλεια με ακτίνες Χ | - Ναι, ναι. |
| Συμφωνία | Συσκευές SDHC/SDXC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C σε 85°C |
| Δυναμικότητα | 8GB έως 1TB |
|---|---|
| Καταγωγή | Κίνα |
| Κατάσταση του προϊόντος | Νέο |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Σύστημα αρχείων | FAT32/exFAT |
| Δυναμικότητα | 64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο ή προεπιλεγμένο όλα μαύρα |
| πακέτο | OEM/ODM ευπρόσδεκτη ή προεπιλεγμένη |
| Ποιότητα | Καλό, 100% καινούργιο. |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Προϊόν | κάρτα μνήμης 64gb |
|---|---|
| Χρήση για | Ηχείο Dashcam Story Machine |
| Τσιπς | Hynix V7/ KIOXIA |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| όνομα | Βιομηχανική κάρτα μάρκας PG για το drone |
|---|---|
| Τάξη | A1 U3 |
| Μάρκα | ΠΓ μάρκα |
| Φλας | KIOXIA 9T25 |
| Ποιότητα | Ανώτατη ποιότητα |
| Δυναμικό | 2.7V σε 3.6V |
|---|---|
| Κωδικός διόρθωσης σφάλματος | Υποστηρίζεται ECC |
| Ισοπέδωση ρουχισμού | Υποστηρίζεται |
| Διατήρηση δεδομένων | Έως 10 χρόνια |
| Αποθήκη | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| Ικανότητα | 64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Χρήση | PC ταμπλετών, MP3, τηλέφωνο, κάμερα, ΠΣΤ, DVR |
| Πιστοποιήσεις | CE, RoHS |
| Formfactor | Micro SD (ΚΑΡΤΑ TF) |
| Διαβάστε | 180MB/s |