| Προσδιορισμός | Καθέκαστα |
|---|---|
| Ελεγκτής | AS/AK:16GB-256GB, SA:256GB-2TB |
| Διασύνδεση | SD6.1 |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB: UHS-I |
| Τάση λειτουργίας | 2,7V-3,6V:16GB-256GB, 3,3V/1,8V:512GB-2TB |
| Επίπεδο Ταχύτητας | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης και γραφής (A1) | Ταχύτητα ανάγνωσης 90MB/s. Ταχύτητα εγγραφής 50MB/s (TLC) |
| Ταχύτητα ανάγνωσης και γραφής (A2) | Ταχύτητα ανάγνωσης 180MB/s. Ταχύτητα εγγραφής 135 MB/s (TLC) |
| Σύστημα αρχείων | 16GB-32GB: FAT32; 64GB-2TB: exFAT |
| Πρότυπα συμβατότητας | Συμβατό με συσκευές υποδοχής που υποστηρίζουν SD(XC). |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C-70°C |
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -25°C-85°C |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές