| Zgodność | ROHS, CE, FCC |
|---|---|
| MTBF | 1 000 000 godzin |
| Szybkość odczytu | Do 180 MB/s |
| System plików | FAT32/exFAT |
| Woltaż | 2,7 V do 3,6 V |
| Nazwa produktu | Industrial Carte Mémoire |
|---|---|
| Temperatura pracy | -25°C do 85°C |
| Prędkość zapisu | Do 140 MB/s |
| System plików | Fat32 / exfat |
| Certyfikat | CE, Rosh |
| Trwałość | Odporny na wstrząsy, wodoodporny, odporny na promieniowanie rentgenowskie |
|---|---|
| Gwarancja | 3 lata |
| Typ lampy błyskowej Nand | MLC/TLC |
| Zgodność systemu operacyjnego | Windowsa, Linuksa, Androida |
| Wymiary | 15mm x 11mm x 1mm |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Jakość | dobry, 100% nowy |
| Materiał | Plastikowe |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Jakość | dobry, 100% nowy |
| Tworzywo | plastikowy |
| Nazwa | Karta pamięci MIni SD do minikamery akcji 4K |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE and RoHS |
| Klasa | A2 U3 V30 |
| Marka | Marka PG |
| Nand Flash | Koxia 9T25 |
| nazwisko | Karta pamięci 4K |
|---|---|
| Marka | Marka PG lub OEM |
| System plików | FAT32/exFAT |
| Pojemność | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Nazwa | Minikarta TF |
|---|---|
| OEM / ODM | Wsparcie |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Jakość | 100% oryginał |
| interfejs | SD 6.1 |
| StorageCapacity | 256 GB |
|---|---|
| Temperatura robocza | -40°C do 85°C |
| Odporność na wstrząsy | 1500G/0,5ms |
| Kształtownik | Micro SD (karta TF) |
| Interfejs | SDIO 3.0 / SPI |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Jakość | 100% oryginału |
| Tworzywo | Plastikowy |