| Όνομα προϊόντος | Automotive Embedded EMMC |
|---|---|
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 330MB/s |
| Ικανότητα | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Όνομα προϊόντος | 64 GB 128 GB 256 GB Ενσωματωμένο Flash eMMC |
|---|---|
| Οστια | Κιοξία |
| Προέλευση | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| Αρμονία | Τομέας Ηλεκτρονικών Αυτοκινήτων |
| Ονομα | Industrial Embedded eMMC για IOT και Edge Computing |
|---|---|
| Οστια | Κιοξία |
| Ελεγκτής | SMI |
| Προέλευση | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| MOQ | 1 |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένες κάρτες EMMC |
|---|---|
| OEM/ODM | καλωσόρισμα |
| Πρωτόκολλο | HS400 |
| Υπηρεσία προσαρμογής λογότυπου | Διαθέσιμος |
| Τύπος πακέτου | BGA (Ball Grid Array) |
| Όνομα προϊόντος | Flash Memory Automotive Grade eMMC |
|---|---|
| Αρμονία | Τομέας Ηλεκτρονικών Αυτοκινήτων |
| Αξιοπιστία | Πιστοποιημένο AEC-Q100 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως +105°C |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Όνομα προϊόντος | Τσιπ μνήμης IC Automotive Κατηγορία eMMC 5.1 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Οστια | Κιοξία |
| Εγγύηση | 5 Χρόνια |
| εργοστάσιο | Ναί |
| Προϊόν | EMMC υψηλής ποιότητας κατηγορίας αυτοκινήτου 5.1 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | China Chips Star |
| Ποιότητα | Εξαιρετικό |
| Προέλευση | Κίνα |
| Οστια | Κιοξία |
| Name | PG Industrial Grade eMMC 5.1 |
|---|---|
| Capacity | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| OEM | Support |
| Read speed | Up to 330MB/s |
| Write speed | Up to 240MB/s |
| Ονομα | Βιομηχανική κλάση eMMC 5.1 |
|---|---|
| Ικανότητα | 64 GB / 128 GB / 256 GB / 512 GB |
| Πρωτόκολλο | HS400 |
| Οστια | Βιομηχανικής ποιότητας πλάκες KIOXIA |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ονομα | PG 256GB eMMC 5.1 |
|---|---|
| Μάρκα | ΠΓ (τέλειος βαθμός) |
| Κατάσταση | Καλή υγεία |
| Ικανότητα | 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| εφαρμογή | Παιχνιδιακή κονσόλα / Set-top box / Smartphone / Smart TV |