![]()
![]()
| Parameter | Details |
|---|---|
| Interface | eMMC 5.1 met HS400 ondersteuning |
| Capaciteiten | 64GB, 128GB, 256GB |
| Gegevensoverdrachtssnelheid | Tot 400MB/s (HS400 modus) |
| Bedrijfsspanning | 3.3V (VCC), 1.8V/3.3V (VCCQ) |
| Temperatuurbereik | -45°C tot 105°C |
| Duurzaamheid | Hoge duurzaamheid voor frequente lees-/schrijfcylci |
| Beveiliging | RPMB, secure boot en schrijfbeveiliging |
| Pakket | BGA 153 (Ball Grid Array) |
| Pakketgrootte | 11.5 x 13 x 1 mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies