| Productnaam | PG-merk Hoge prestaties eMMC Automotive-kwaliteit |
|---|---|
| Logo | OEM |
| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
| Kwaliteit | Excellect |
| Toepassing | Automobiel elektronisch |
| Product | emmc voor educatieve tablets |
|---|---|
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Controleur | SMI |
| Logo | aangepast |
| Productnaam | Het Geheugenspaander van EMMC IC |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB-256 GB |
| Overeenkomst | HS400 |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Productnaam | PG-merk 256 GB eMMC |
|---|---|
| Pakket | BGA-pakket |
| Belangrijke functies | Goede kwaliteit, hoge prestaties |
| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteit | 100% Origineel |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Vervaardiging | PG-merk, China Chips Star |
| Pakkettype | BGA 153 |
| Verenigbaarheid | Tabletten |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Productnaam | Automobilengraad eMMC5.1 |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB-256 GB |
| Overeenkomst | HS400 |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Capaciteit | 8GB-256GB |
|---|---|
| Overeenkomst | HS400 |
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |