| naam | TF Flash Mini SD kaart |
|---|---|
| Eigenschap | Optie voor compacte en grote capaciteit |
| Kleur | Op maat |
| Applicatie | Drones, spelconsole |
| Afmetingen | 15mm*11mm*1mm |
| Product | minisd-geheugenkaart |
|---|---|
| Gebruik voor | Smartphone- en cameraverhaalspelers |
| Spaanders | Kioxia |
| Capaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Kleur | Aangepast |
| Product | minisd-geheugenkaart |
|---|---|
| Gebruik voor | bewakingscamera's Machines voor vroeg onderwijs |
| Spaanders | Hynix V7 |
| Capaciteit | 16 GB/32 GB/64 GB |
| Kleur | Aangepast |
| Naam | Industriële Flashgeheugenkaart |
|---|---|
| Kwaliteit | Nieuw |
| Leessnelheid | 160 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 140 MB/s |
| capaciteit | 64 GB |
| Naam | Geheugenkaart 64 GB |
|---|---|
| Capaciteit | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Op maat | Acceptabel |
| Productstatus | In voorraad |
| Snelheidsklasse | Klasse 10 |
| Product | PG merk Tf-geheugenkaart |
|---|---|
| Gebruik voor | Camera/DVR |
| Spaanders | Hynix V7/KIOXIA |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Kleur | Aangepast |
| Gebruik | telefoon, camera, enz. |
|---|---|
| Verpakking | Detailverpakking / op maat |
| Pakket | Default of Retail Blister |
| Tipe opslag | flashgeheugen |
| Kleur | Zwart, blauw, rood, enz. |
| OEM | Ondersteuning |
|---|---|
| productstatus | Op voorraad |
| Materiaal | kunststof |
| Merken | PG Merk |
| Kenmerken | Hoge snelheid |
| Productnaam | PG-merk industriële TF-kaart voor industriële besturings-PLC |
|---|---|
| Capaciteit | 64 128 256 GB |
| Vervaardiging | China Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Schrijfsnelheid | Tot 140 MB/s |
| Certificeringen | CE, RoHS |
| Product | Mini SD-kaart met hoge duurzaamheid |
|---|---|
| Gebruik voor | GoPro-camera-GPS |
| Spaanders | Kioxia |
| Capaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Kleur | Aangepast |