| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Klasseniveau | C10 |
|---|---|
| Video snelheidsklasse | V30 |
| UHS-niveau | U3 |
| Opslagtype | flashgeheugen |
| Pakket | Default of Retail Blister |
| Naam | PG-band 256 GB TF-kaart |
|---|---|
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Toepassing | Telefoon / MP3 / MP4 / Luidspreker / Dashcam |
| Pakket | Persoonlijke verpakking |
| OEM / ODM | Ondersteuning |
| Naam | TF Flash Mini SD kaart |
|---|---|
| Functie | Optie voor compacte en grote capaciteit |
| Kleur | Aangepast |
| Sollicitatie | Drones, spelconsole |
| Afmetingen | 15 mm*11 mm*1 mm |
| Naam | Flash-geheugenkaarten |
|---|---|
| Kleur | Zwart of bedrukt |
| Certificering | CE and RoHS |
| Merk | PG Merk |
| Nand Flash | Kioxia 9T25 |
| Naam | Industriële Flashgeheugenkaart |
|---|---|
| Kwaliteit | Nieuw |
| Leessnelheid | 160 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 140 MB/s |
| capaciteit | 64 GB |
| Naam | 32 GB geheugen SD kaart |
|---|---|
| Opslagtype | Flash-geheugen |
| Logo | Aangepast |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Capaciteit | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Product | Industrieel eMMC-flashgeheugen van 128 GB |
|---|---|
| Cijfer | industriële kwaliteit |
| Flash -technologie | 3D NAND |
| Toepassingen | industriële automatisering, edge computing, medische apparatuur |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Productnaam | EMMC 5.1 Flash-geheugen |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot 85°C |
| Keuze uit flitser | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Capaciteit | Tot 256 GB |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Productnaam | Flash-geheugen ingebed eMMC |
|---|---|
| OEM | welkom |
| Capaciteitsopties | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| Logo aangepaste service | Beschikbaar |
| Voorwaarde | Nieuw / Goede gezondheid |