PG Brand bellek kartları yüksek performanslı cihazlar için tasarlanmıştır. Bu da onları aksiyon kameraları, dashcamlar (DVR), dronlar, akıllı telefonlar,ve sık veri okuma ve yazma gerektiren diğer senaryolarÇeşitli depolama ihtiyaçlarını karşılamak için 16GB, 32GB, 64GB, 128GB ve 256GB'lık çoklu kapasite seçenekleri sunuyoruz.
PG Marka hafıza kartları, U3 hız sınıfı standardına uymaktadır ve en az 30MB/s'den az olmayan asgari sürekli yazma hızına sahiptir.Bu, çerçeve düşmeleri veya kesintileri olmadan istikrarlı 4K Ultra HD video kaydını sağlar, aynı zamanda hiçbir kritik anı kaçırmamak için yüksek hızlı patlama fotoğraf çekimini de destekler.
PG Marka hafıza kartları, kameraların ve video kayıt cihazlarının büyük çoğunluğu ile uyumludur.Daire kaydı ve yüksek / düşük sıcaklık direnci gibi özelliklerle dashcam (DVR) kullanımı için optimize edilmiştir, uzun kayıt seanslarında daha fazla güvenilirlik sağlar.
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Kontrolör | AS/AK:16GB-256GB, SA:256GB-2TB |
| Arayüz | SD6.1 |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB: UHS-I |
| Çalışma Voltajı | 2.7V-3.6V:16GB-256GB, 3.3V/1.8V:512GB-2TB |
| Hız Düzeyi | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Okumak ve yazma hızı (A1) | Okumak hızı 90MB/s; Yazma hızı 50MB/s (TLC) |
| Okumak ve yazma hızı (A2) | Okumak hızı 180MB/s; Yazma hızı 135MB/s (TLC) |
| Dosya Sistemi | 16GB-32GB: FAT32; 64GB-2TB: exFAT |
| Uyumluluk Standartları | SD ((XC) destekli ana cihazlarla uyumludur |
| Çalışma sıcaklık aralığı | 0°C-70°C |
| Depolama sıcaklık aralığı | -25°C-85°C |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar