| İsim | TF Flash Mini SD Kartı |
|---|---|
| Özellik | Kompakt ve büyük kapasite seçeneği |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Başvuru | Dronlar, Oyun Konsolu |
| Boyutlar | 15mm*11mm*1mm |
| Ürün | MİNİ SD Kart |
|---|---|
| Şunun için kullanın | Akıllı Telefon ve Kamera Hikayesi Oyuncuları |
| cips | Kioksiye |
| Kapasite | 64GB/128GB/256GB |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Ürün | MİNİ SD Kart |
|---|---|
| Şunun için kullanın | güvenlik kameraları Erken eğitim makineleri |
| cips | Hynix V7 |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Adı | Industrail Sınıf Flaş Bellek Kartı |
|---|---|
| Kalite | Yeni |
| Okuma Hızı | 160MB/S |
| Yazma Hızı | 140MB/S |
| Kapasite | 64 GB |
| Adı | Memoria Carte 64GB |
|---|---|
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| özel | Kabul edilebilir. |
| Ürün Durumu | Depoda |
| Hız Sınıfı | Sınıf 10 |
| Ürün | PG Marka Tf Hafıza Kartı |
|---|---|
| Şunun için kullanın | Kamera/DVR |
| cips | Hynix V7/KIOXIA |
| Kapasite | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Kullanımı | telefon, kamera vb. |
|---|---|
| Paketleme | Perakende Paketi / Özel |
| Paket | Varsayılan veya Perakende Blister |
| Depolama türü | FLAŞ bellek |
| Renk | Siyah, mavi, kırmızı, vb. |
| OEM | Destek |
|---|---|
| Ürün Durumu | Depoda |
| Malzeme | Plastik |
| Marka | PG markası |
| Özellik | Yüksek hız |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol PLC için PG Marka Endüstriyel TF Kartı |
|---|---|
| Kapasite | 64 128 256GB |
| Üreticisi | Çin Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Yazma hızı | 140MB/sn'ye kadar |
| Sertifikalar | CE, RoHS |
| Ürün | Yüksek Dayanıklılığa Sahip Mini SD Kart |
|---|---|
| Şunun için kullanın | GoPro Kamera GPS'i |
| cips | Kioksiye |
| Kapasite | 64GB/128GB/256GB |
| Renk | Özelleştirilmiş |