| Şartname | Detaylar |
|---|---|
| Denetleyici | AS/AK:16GB-256GB, SA:256GB-2TB |
| Arayüz | SD6.1 |
| Kapasite | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB/1 TB: UHS-I |
| Çalışma Gerilimi | 2,7V-3,6V:16GB-256GB, 3,3V/1,8V:512GB-2TB |
| Hız Seviyesi | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Okuma ve Yazma Hızı (A1) | Okuma hızı 90MB/s; Yazma hızı 50 MB/sn (TLC) |
| Okuma ve Yazma Hızı (A2) | Okuma hızı 180MB/s; Yazma hızı 135MB/s (TLC) |
| Dosya Sistemi | 16GB-32GB: FAT32; 64GB-2TB: exFAT |
| Uyumluluk Standartları | SD(XC) destekleyen ana cihazlarla uyumlu |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | 0°C-70°C |
| Depolama Sıcaklık Aralığı | -25°C-85°C |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar