| Adı | Yüksek Hızlı TF Kartı |
|---|---|
| Marka | PG markası veya OEM |
| Logo | özel |
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| Ürün Durumu | Yeni |
| Dayanıklılık | Darbeye dayanıklı, Su geçirmez, X ışınına dayanıklı |
|---|---|
| Depolama Kapasitesi | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| Veri tutma | 10 yıla kadar |
| Hız Sınıfı | Sınıf 10 / UHS-I |
| Adı | 128GB Cartao de Memoria |
|---|---|
| Marka | PG markası veya OEM |
| Dosya sistemi | FAT32/exFAT |
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Mıknatıs Kılavuzu | - Evet. |
|---|---|
| Paket | özelleştirilebilir |
| Röntgen kanıtı | - Evet. |
| Uyumluluk | SDHC/SDXC cihazları |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila 85°C |
| Kapasite | 8GB - 1TB |
|---|---|
| köken | Çin |
| Ürün Durumu | Yeni |
| Malzeme | Plastik |
| Dosya sistemi | FAT32/exFAT |
| Kapasite | 64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş veya varsayılan olarak tamamen siyah |
| Paket | OEM/ODM hoş geldiniz veya varsayılan |
| Kalite | iyi, % 100% yeni |
| Malzeme | Plastik |
| Ürün | 64GB bellek kartı |
|---|---|
| Şunun için kullanın | Dashcam Hikaye Makinesi Hoparlörü |
| cips | Hynix V7/KIOXIA |
| Kapasite | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| isim | Drone için Endüstriyel PG marka TF kartı |
|---|---|
| Sınıf | A1 U3 |
| Marka | PG markası |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |
| Kalite | En iyi kalite |
| Gerilim | 2,7V - 3,6V |
|---|---|
| Hata düzeltme kodu | ECC destekli |
| Aşınma dengeleme | Destekleniyor |
| Veri saklama | 10 yıla kadar |
| Depo | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| Kapasite | 64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
|---|---|
| Kullanım | Tablet PC, MP3, Telefon, Kamera, GPS, DVR |
| Sertifikalar | CE, RoHS |
| Form faktörü | Mikro SD (TF Kart) |
| Oku. | 180 MB/sn |