| Ürün adı | Endüstriyel Kaliteli TF Kartı |
|---|---|
| Hız Sınıfı | Sınıf 10 / U3/ A2 |
| Yazma hızı | 140MB/sn'ye kadar |
| Kapasite | 64GB/128GB/256GB |
| Gofret | Kioksiye |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila 85°C |
|---|---|
| Hız | C10, U3, V30, A1, A2 |
| darbeye dayanıklı | - Evet. |
| Yazma Hızı | 90 MB/sn'ye kadar |
| GOFRET | SK Hynix/Kioksi |
| Gofret | Kioksiye |
|---|---|
| NAND türü | MLC/TLC |
| Dosya sistemi | FAT32/ exFAT |
| Kapasite | 64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
| Veri saklama | 10 yıla kadar |
| Adı | Orijinal TF/ Mini SD Kartı |
|---|---|
| Depolama türü | FLAŞ bellek |
| Logo | özel |
| Anahtar kelimeler | Bellek SD TF Kart% 100 Gerçek Kapasite |
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| Adı | Orijinal TF/ Mini SD Kartı |
|---|---|
| Logo | özel |
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| Ürün Durumu | Yeni |
| Depolama Sıcaklık Aralığı | -25°C-85°C |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özel |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Kalite | iyi, % 100% yeni |
| Malzeme | Plastik |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özel |
| Paket | Varsayılan veya Perakende Blister |
| Kalite | iyi, % 100% yeni |
| Malzeme | Plastik |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özel |
| Paket | Varsayılan veya Perakende Blister |
| Kalite | iyi, % 100% yeni |
| Malzeme | Plastik |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Kalite | %100 Orijinal |
| Malzeme | Plastik |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özel |
| Paket | Varsayılan veya Perakende Blister |
| Kalite | iyi, % 100% yeni |
| Malzeme | Plastik |