Bellek SD Kartı Şartname
| İsim | Bellek SD Kartı |
| Denetleyici | AS / AK:16GB-256GB, SA:256GB-2TB |
| Arayüz | SD6.1 |
| Kapasite | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB/1 TB: UHS-I |
| Çalışma Gerilimi | 2.7V-3.6V:16GB-256GB,3.3V/1.8V:512GB-2TB |
| Hız Seviyesi | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Okuma ve Yazma Hızı | A1:okuma hızı 90MB/s; yazma hızı 50MB/s(TLC) |
| Okuma ve Yazma Hızı | A2:okuma hızı 180MB/s; yazma hızı 135MB/s(TLC) |
| Dosya Sistemi | 16GB-32GB:FAT32;64GB-2TB:exFAT |
| Uyumluluk Standartları | SD(XC) destekleyen ana cihazlarla uyumlu |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | 0°C-70°C |
| Depolama Sıcaklık Aralığı | -25°C-85°C |
Bellek SD Kartının Temel Özelliği
Yüksek depolama kapasitesi: Bellek SD kartları, 8 GB, 16 GB, 32 GB, 128 GB, 256 GB ve daha fazlasını içeren çeşitli kapasite seçeneklerinde mevcuttur.
Sistem uyumluluğu: Windows, Mac OS, Android, iOS vb. gibi birden fazla işletim sistemiyle uyumludur ve kullanıcıların farklı cihazlar ve sistemler arasında veri aktarımını ve paylaşmasını kolaylaştırır.
Güçlü çok yönlülük ve uyumluluk: SD kartlar, dijital kameralar, akıllı telefonlar, tabletler ve multimedya oynatıcılar gibi taşınabilir cihazlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Kompakt boyut: Boyut olarak küçük, hafif, taşıması ve kurulumu kolay, cihaza çok fazla yük getirmeden ve ayrıca kullanıcıların farklı cihazlar arasında takıp çıkarması için de uygun.
Görünüm tasarımı: Kabuk genellikle yüksek mukavemetli ve aşınmaya dayanıklı plastik malzemeden yapılmış olup, net yüzey baskısı ve kapasite ve hız derecesi gibi önemli bilgiler işaretlenmiştir. Görünüm tasarımı, aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla renkle moda ve kişiselleştirmeye odaklanıyor.
UygulamalarıBellek SD Kartı
Fotoğraf Ekipmanları: Dijital fotoğraf makineleri ve video kameralarda, fotoğraf ve video verilerini depolamak için SD kartlar kullanılır.
Mobil cihazlar: PG marka hafıza kartları, fotoğraf, video, müzik, belge vb. materyalleri depolamak için genişletilebilir depolama kapasitesine sahip akıllı telefonlarda ve tabletlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Mobil Cihazlar: Akıllı telefonlarda ve tabletlerde SD kartlar, depolama kapasitesini genişletmek için kullanılır ve kullanıcıların daha fazla uygulama, fotoğraf, video, müzik ve diğer dosyaları depolamasına olanak tanır.
![]()
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar