| Nazwa | OEM/ ODM EMMC 5.1 |
|---|---|
| Aplikacja | Inteligentny telefon |
| Kontroler | SMI |
| Pojemność | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Mile widziane |
| Produkt | Pamięć flash EMMC |
|---|---|
| Aplikacja | System ADAS w samochodzie |
| Nand Flash | KIOXIA TLC |
| Kolor | Czarny |
| Certyfikat | AEC-Q100, ROHS |
| Nazwa produktu | 64 GB 128 GB 256 GB EMMC |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB 128 GB 256 GB |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Produkt | Kategoria EMMC Automotive |
|---|---|
| Nand Flash | KIOXIA TLC |
| Kolor | Czarny |
| Certyfikat | AEC-Q100, ROHS |
| Protokół | HS400 |
| Pojemność | 64 GB |
|---|---|
| porozumienie | HS400 |
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃/-45℃~+105℃ |
| Pojemność | 64 GB-512 GB |
|---|---|
| Porozumienie | HS400 |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Pojemność | 8 GB-256 GB |
|---|---|
| porozumienie | HS400 |
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃/-45℃~+105℃ |
| Protokół | HS400 |
|---|---|
| Woltaż | 2,7 V-3,6 V |
| Cechy | Zaawansowane wyrównywanie zużycia, złe zarządzanie blokami, wsparcie wykończeniowe, ochrona przed ut |
| Producent | PG |
| Kolor | Czarny |
| Nazwa | 128 GB EMMC Doskonała stabilność |
|---|---|
| Aplikacja | Wbudowana płyta główna |
| Kontroler | SMI |
| Pojemność | 32 GB/ 64 GB/ 128 GB/ 256 GB |
| OEM/ODM | Mile widziane |
| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| porozumienie | HS400 |
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |