| Ονομα | OEM/ ODM EMMC 5.1 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Έξυπνο τηλέφωνο |
| Ελεγκτής | SMI |
| Ικανότητα | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Ευπρόσδεκτος |
| Προϊόν | Η μνήμη flash EMMC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σύστημα ADAS αυτοκινήτου |
| NAND FLASH | KIOXIA TLC |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πιστοποιητικό | AEC-Q100, ROHS |
| Όνομα προϊόντος | 64 GB 128 GB 256 GB EMMC |
|---|---|
| Ικανότητα | 64GB 128GB 256GB |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Προϊόν | EMMC Αυτοκινήτου |
|---|---|
| NAND FLASH | KIOXIA TLC |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πιστοποιητικό | AEC-Q100, ROHS |
| Πρωτόκολλο | HS400 |
| Δυναμικότητα | 64GB |
|---|---|
| Συμφωνία | HS400 |
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Ικανότητα | 64GB-512GB |
|---|---|
| Συμφωνία | HS400 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Δυναμικότητα | 8GB-256GB |
|---|---|
| Συμφωνία | HS400 |
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Πρωτόκολλο | HS400 |
|---|---|
| Δυναμικό | 2.7V-3.6V |
| Χαρακτηριστικά | Προηγμένη ισοπέδωση φθοράς, διαχείριση κακών μπλοκ, υποστήριξη TRIM, προστασία από απώλεια ισχύος, π |
| κατασκευαστής | PG |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Ονομα | 128GB EMMC Εξαιρετική σταθερότητα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα |
| Ελεγκτής | SMI |
| Ικανότητα | 32GB/ 64GB/ 128GB/ 256GB |
| OEM/ODM | Ευπρόσδεκτος |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Συμφωνία | HS400 |
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |