| Name | OEM/ ODM EMMC 5.1 |
|---|---|
| Application | Smart Phone |
| Controller | SMI |
| Capacity | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Welcomed |
| Product | EMMC Flash Memory |
|---|---|
| Application | Car ADAS System |
| Nand Flash | KIOXIA TLC |
| Color | Black |
| Certificate | AEC-Q100,ROHS |
| Product Name | 64GB 128GB 256GB EMMC |
|---|---|
| Capacity | 64GB 128GB 256GB |
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Product | EMMC Automotive Grade |
|---|---|
| Nand Flash | KIOXIA TLC |
| Color | Black |
| Certificate | AEC-Q100,ROHS |
| Protocol | HS400 |
| Capacity | 64GB |
|---|---|
| Agreement | HS400 |
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃/-45℃~+105℃ |
| Capacity | 64GB-512GB |
|---|---|
| Agreement | HS400 |
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Capacity | 8GB-256GB |
|---|---|
| Agreement | HS400 |
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃/-45℃~+105℃ |
| Features | Advanced Wear Leveling, Bad Block Management, TRIM Support, Power Loss Protection, Secure Write Protection |
|---|---|
| Protocol | HS400 |
| Voltage | 2.7V-3.6V |
| Manufacturer | PG |
| Color | Black |
| Name | 128GB EMMC Excellent Stability |
|---|---|
| Application | Embedded Motherboard |
| Controller | SMI |
| Capacity | 32GB/ 64GB/ 128GB/ 256GB |
| OEM/ODM | Welcomed |
| Capacity | 8GB-512GB |
|---|---|
| Agreement | HS400 |
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |