| Typ opakowania | BGA (macierz siatki kulkowej) |
|---|---|
| Stopień | klasa handlowa |
| Sekwencyjna prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Kontroler | SMI |
| Napięcie robocze | 2,7 V - 3,6 V |
| Przypadek użycia | Tablety do nauki |
|---|---|
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Zastosowanie | Komputer typu Tablet |
| Stan | Dobry |
| Prędkośc autobusu | HS400 (do 400 MB/s) |
| Nazwa | eMMC klasy przemysłowej PG |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB / 128 GB / 256 GB / 512 GB |
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃ / -45℃~+105℃ |
| Nazwa produktu | 256 GB 128 GB 64 GB 32 GB Emmc5.1 |
|---|---|
| Pojemność | 32 GB-512 GB |
| Używany do | Inteligentny telefon/wbudowana płyta główna/tablet |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Sekwencyjna prędkość odczytu | Do 400 MB/s |
|---|---|
| Kształtownik | BGA153 |
| Ukończenie produktu | Standard |
| szerokość | 11,5 mm |
| Nazwa produktu | Karta pamięci EMMC |
| Nazwa produktu | Marka PG 256 GB eMMC |
|---|---|
| Pakiet | Pakiet BGA |
| Kluczowe funkcje | Dobra jakość, wysoka wydajność |
| Nand Flash | MLC/TLC/QLC |
| Pochodzenie | Chiny |
| Name | PG Industrial Grade eMMC 5.1 |
|---|---|
| Capacity | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| OEM | Support |
| Read speed | Up to 330MB/s |
| Write speed | Up to 240MB/s |
| Wygląd | 11,5 mm x 13 mm x 1,0 mm |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB do 256 GB |
| Zastosowanie | Komputer typu Tablet |
| Aplikacja | Wbudowana płyta główna |
| Pamięć | Błysk |
| Nazwa produktu | Układy pamięci Emmc klasy motoryzacyjnej |
|---|---|
| Kontroler | SMI |
| Opłatek | Koxia |
| Pojemność | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
| Jakość | 100% oryginału |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Producent | Marka PG, chińska gwiazda chipsów |
| Typ opakowania | BGA153 |
| Zgodność | Tabletki |