| Nazwa | Klasa przemysłowa EMMC |
|---|---|
| Marka | Marka PG |
| Aplikacja | Automatyka przemysłowa |
| OEM | Witamy |
| Błysk | Pamięć Flash NAND 3D TLC |
| Nazwa produktu | Przemysłowe EMMC |
|---|---|
| Stopień | klasa A |
| Pojemność | 64 128G |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Zapłata | TT |
|---|---|
| Wygląd | 11,5 mm x 13 mm x 1,0 mm |
| Zgodny | Cyfrowe ramki zdjęciowe |
| Porozumienie | HS400 |
| Typ pakietu | 153BGA |
| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Pojemność | 8 GB do 256 GB |
|---|---|
| porozumienie | HS400 |
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃ / -45℃~+105℃ |
| Pojemność | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Temperatura pracy | -25°C do +85°C |
|---|---|
| Flash NAND | MLC/TLC/QLC |
| Kolor | czarny |
| interfejs | HS400, HS200, HS, DDR |
| Losowa prędkość zapisu | Do 10 000 IOPS |