| Naam | OEM/ ODM EMMC 5.1 |
|---|---|
| Sollicitatie | Smartphone |
| Controleur | KMIO |
| Capaciteit | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Verwelkomd |
| Product | EMMC flashgeheugen |
|---|---|
| Sollicitatie | Auto ADAS-systeem |
| NAND FLASH | KIOXIA TLC |
| Kleur | Zwart |
| Certificaat | AEC-Q100, ROHS |
| Productnaam | 64 GB 128 GB 256 GB EMMC |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB 128 GB 256 GB |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C~+85°C |
| Product | EMMC Automotive-klasse |
|---|---|
| NAND FLASH | KIOXIA TLC |
| Kleur | Zwart |
| Certificaat | AEC-Q100, ROHS |
| Protocol | HS400 |
| Capaciteit | 64 GB |
|---|---|
| Overeenkomst | HS400 |
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Capaciteit | 64 GB-512 GB |
|---|---|
| Overeenkomst | HS400 |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C~+85°C |
| Capaciteit | 8GB-256GB |
|---|---|
| Overeenkomst | HS400 |
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Protocol | HS400 |
|---|---|
| Spanning | 2.7V-3.6V |
| Functies | Geavanceerde slijtage leveling, slecht blokbeheer, TRIM-ondersteuning, bescherming tegen stroomverli |
| fabrikant | PG |
| Kleur | Zwart |
| Naam | 128 GB EMMC uitstekende stabiliteit |
|---|---|
| Sollicitatie | Ingebed moederbord |
| Controleur | KMIO |
| Capaciteit | 32 GB/ 64 GB/ 128 GB/ 256 GB |
| OEM/ODM | Verwelkomd |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Overeenkomst | HS400 |
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |