| İsim | OEM/ ODM EMMC 5.1 |
|---|---|
| Başvuru | akıllı telefon |
| Denetleyici | SMI |
| Kapasite | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Memnuniyetle karşılandı |
| Ürün | EMMC Flash Bellek |
|---|---|
| Başvuru | Araba ADAS Sistemi |
| Nand flaş | KIOXIA TLC |
| Renk | Siyah |
| Sertifika | AEC-Q100,ROHS |
| Ürün adı | 64GB 128GB 256GB EMMC |
|---|---|
| Kapasite | 64GB 128GB 256GB |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Ürün | EMMC Otomotiv sınıfı |
|---|---|
| Nand flaş | KIOXIA TLC |
| Renk | Siyah |
| Sertifika | AEC-Q100,ROHS |
| Protokol | HS400 |
| Kapasite | 64 GB |
|---|---|
| anlaşma | HS400 |
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Kapasite | 64GB-512GB |
|---|---|
| Anlaşma | HS400 |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Kapasite | 8GB-256GB |
|---|---|
| anlaşma | HS400 |
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Protokol | HS400 |
|---|---|
| Gerilim | 2.7V-3.6V |
| Özellikler | Gelişmiş aşınma tesviye, kötü blok yönetimi, trim desteği, güç kaybı koruması, güvenli yazma korumas |
| Üretici | PG |
| Renk | Siyah |
| İsim | 128GB EMMC Mükemmel İstikrar |
|---|---|
| Başvuru | Gömülü Ana kart |
| Denetleyici | SMI |
| Kapasite | 32GB/ 64GB/ 128GB/ 256GB |
| OEM/ODM | Memnuniyetle karşılandı |
| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| anlaşma | HS400 |
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |