| Ochrona zapisu | Ochrona sprzętu i oprogramowania przed zapisem |
|---|---|
| Standard | eMMC 5.1 |
| ZWYCZAJ | Wsparcie |
| Korekcja błędów | Wbudowany ECC (kod korekcji błędów) |
| NAND | PSLC |
| Technologia flash | 3D NAND |
|---|---|
| Aplikacje | Smartfony, tablety, urządzenia IoT, systemy wbudowane |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Typ mocowania | Standard |
| Nazwa produktu | Karta pamięci EMMC |
| Pojemność pamięci | 64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Nazwa produktu | Wbudowana pamięć Flash eMMC5.1 |
| Jakość | Dobra śmierć |
| Zapłata | TT |
| Prędkość zapisu | Do 330 MB/s |
| Pojemność | 32 GB-512 GB |
|---|---|
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Porozumienie | HS400 |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Stopień | Klasa komercyjna |
| Capacity | 32GB to 256GB |
|---|---|
| Orign | China |
| Read speed | Up to 330MB/s |
| Write speed | Up to 240MB/s |
| Operating temperature | -40℃~+85℃ / -45℃~+105℃ |
| EKK | Wbudowany ECC (kod korekcji błędów) |
|---|---|
| Kod korekcji błędów | Tak |
| Gwarancja | 1 rok |
| Typ lampy błyskowej | 3D NAND |
| Woltaż | Standard (nie określony) |
| Interfejs pamięci | eMMC5.1 |
|---|---|
| Losowe IOP odczytu | Do 3000 IOPS |
| Współczynnik kształtu | BGA (macierz siatki kulkowej) |
| Szerokość busa | 1-bitowy, 4-bitowy, 8-bitowy |
| typu NAND | MLC/TLC |
| Nazwa | PG klasy przemysłowej eMMC 5.1 |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB / 128 GB / 256 GB / 512 GB |
| Protokół | HS400 |
| OPŁATEK | Płytki przemysłowe KIOXIA |
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| Nazwa | High Performance Industrial Grade EMMC 5.1 |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB / 128 GB / 256 GB / 512 GB |
| Protokół | HS400 |
| OPŁATEK | Płytki przemysłowe KIOXIA |
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| Pochodzenie | Chiny |
|---|---|
| Nazwa produktu | eMMC klasy samochodowej 5.1 |
| Typ lampy błyskowej Nand | 3D NAND |
| Pojemność | 64 128 256G |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |