| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
|---|---|
| Ελεγκτής | SMI |
| Περίπτωση χρήσης | Εκπαιδευτικές Ηλεκτρονικές Συσκευές |
| Οστια | Κιοξία |
| Επιλογή Flash | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Τυχαίος γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 4.000 IOPS |
|---|---|
| Συμφωνία | HS400 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C σε 85°C |
| Επιλογή Flash | MLC |
| Μέγεθος συσκευασίας | 11.5mm X 13mm |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική κάρτα μνήμης C10 |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Πιστοποίηση | CE and RoHS |
| Μάρκα | ΠΓ μάρκα |
| Φλας | KIOXIA 9T25 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C σε 85°C |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 11.5mm X 13mm |
| Δυναμικότητα | 4GB, 128GB, 256GB |
| Πλάτος λεωφορείων | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Επιλογή Flash | MLC |
| Βάρος | 0.4g |
|---|---|
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40°C έως 85°C |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| ελεγκτής | SA |
| Ασφάλεια από μαγνήτες | - Ναι, ναι. |
| Επιλογή Flash | MLC |
|---|---|
| Διαδοχική διαβασμένη ταχύτητα | Μέχρι 400MB/s |
| Δυναμικότητα | 4GB, 128GB, 256GB |
| Πλάτος λεωφορείων | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Χρήση | Αποθήκευση για τηλέφωνα, tablets και ούτω καθεξής |
| Δυναμικότητα | 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
|---|---|
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
| Τυχαίος γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 10.000 IOPS |
| Τετάρτη | 2.7V-3.6V |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Προέλευση | Κίνα |
|---|---|
| Βασικά χαρακτηριστικά | Καλή ποιότητα, υψηλή απόδοση |
| Ικανότητα | Συνήθως κυμαίνεται από 64 GB έως 256 GB |
| Προϊόν | EMMC |
| Μνήμη | Λάμψη |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Συνεπώς, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται η μέθοδος αυτή. |
| Ποιότητα | Καλό, 100% καινούργιο. |
| Υλικό | Πλαστικό |