| Ονομασία | Κάρτα μνήμης Flash βιομηχανικής χρήσης |
|---|---|
| Ποιότητα | Καινούργιο |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 160MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | 140MB/s |
| χωρητικότητα | 64GB |
| Όνομα προϊόντος | eMMC 5.1 Embedded Chips |
|---|---|
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Μάρκα | PG |
| Ποιότητα | Νέος |
| Κατασκευαστής | Ναί |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Συνεπώς, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται η μέθοδος αυτή. |
| Ποιότητα | Καλό, 100% καινούργιο. |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Δυναμικότητα | 512GB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | 135MB/s |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | 135MB/s |
| Ασφάλεια από μαγνήτες | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Ασφάλεια με ακτίνες Χ | - Ναι, ναι. |
| Συμφωνία | Συσκευές SDHC/SDXC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C σε 85°C |
| όνομα | Αρχική κάρτα TF/Mini SD |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Δυναμικότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| κατάσταση του προϊόντος | Καινούργιο |
| Πεδίο θερμοκρασίας αποθήκευσης | -25°C-85°C |
| Ονομα | PG Brand Industrial Embedded EMMC 5.1 |
|---|---|
| Oem | ευπρόσδεκτη |
| Οστια | Κιοξία |
| Ελεγκτής | SMI |
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Όνομα προϊόντος | Κάρτα μνήμης για Dashcam |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Πιστοποίηση | CE and RoHS |
| Μάρκα | ΠΓ μάρκα |
| Φλας | KIOXIA 9T25 |
| Ασφάλεια από μαγνήτες | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Ασφάλεια με ακτίνες Χ | - Ναι, ναι. |
| Συμφωνία | Συσκευές SDHC/SDXC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C σε 85°C |