| Δυναμικότητα | 256GB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | 135MB/s |
| Όνομα προϊόντος | EMMC |
|---|---|
| Βαθμός Flash | βαθμός Α |
| Κατάσταση προϊόντος | Νέος |
| Μνήμη | Λάμψη |
| Οστια | Γκοφρέτα KIOXIA |
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Κατασκευαστής | Μάρκα PG, China Chips Star |
| Τύπος πακέτου | BGA 153 |
| Αρμονία | Δισκίο |
| Δυνατότητα | 64GB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | 135MB/s |
| Name | Industrial Micro SD Card for Body Camera |
|---|---|
| Nand flash | 9T25 |
| Quality | Top Quality |
| Material | Plastic |
| Read speed | 160mb/s |
| Δυναμικότητα | 128GB-1TB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | 135MB/s |
| Σύστημα αρχείων | FAT32/ exFAT |
|---|---|
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 180MB/s |
| Αποθήκη | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικοί αυτοματισμοί, επιτήρηση, αυτοκίνητα, ιατρικές συσκευές |
| Δυναμικό | 2.7V σε 3.6V |
| Ονομα | Κάρτα βιομηχανικής μνήμης 128GB |
|---|---|
| Τάξη | C10 U3 V30 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| NAND Flash | 9T25 |
| Ποιότητα | Ανώτατη ποιότητα |
| Δυναμικότητα | 16GB-1TB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | 135MB/s |
| Δυναμικότητα | 128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | 135MB/s |