| Ονομασία | κάρτα μνήμης κάμερας 4K |
|---|---|
| Ετικέτα | Ετικέτα PG ή OEM |
| Σύστημα αρχείων | FAT32/exFAT |
| Δυναμικότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Name | Industrial TF Card for 4k Recording |
|---|---|
| Nand flash | TLC |
| Quality | Good health |
| Material | Plastic |
| Read speed | 160mb/s |
| Δυναμικότητα | 1TB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | 135MB/s |
| Name | Industrial TF Card for 4k Recording |
|---|---|
| Nand flash | TLC |
| Quality | Good health |
| Material | Plastic |
| Read speed | 160mb/s |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικές κάρτες TF |
|---|---|
| Ικανότητα | 64 128 256 GB |
| Κατασκευαστής | China Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Ταχύτητα εγγραφής | Μέχρι 140MB/s |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Πρότυπο | ΕΜΜΚ 5.1 |
|---|---|
| Περίπτωση χρήσης | Ταμπλέτες εκμάθησης |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Εφαρμογή | Επικοινωνία και έλεγχος οχημάτων |
| Πακέτο | Πακέτο BGA153 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -45°C έως +105°C |
|---|---|
| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Διασύνδεση | HS400, HS200, HS, DDR |
| Τυχαίος γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 10.000 IOPS |
| Ονομασία | 32GB μνήμη SD κάρτα |
|---|---|
| Τύπος αποθήκευσης | Φλας μνήμη |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Δυναμικότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| Ασφάλεια από μαγνήτες | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Ασφάλεια με ακτίνες Χ | - Ναι, ναι. |
| Συμφωνία | Συσκευές SDHC/SDXC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C σε 85°C |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Συνεπώς, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται η μέθοδος αυτή. |
| Ποιότητα | Καλό, 100% καινούργιο. |
| Υλικό | Πλαστικό |