| Ονομα | 128GB EMMC Εξαιρετική σταθερότητα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα |
| Ικανότητα | 32GB/ 64GB/ 128GB/ 256GB |
| OEM/ODM | ευπρόσδεκτη |
| Συμφωνία | HS400 |
| Ονομα | Νέα κατάσταση EMMC5.1 για tablet |
|---|---|
| Εφαρμογή | δισκίο |
| Ικανότητα | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | ευπρόσδεκτη |
| Συμφωνία | HS400 |
| Ονομα | OEM/ ODM EMMC 5.1 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Έξυπνο τηλέφωνο |
| OEM/ODM | ευπρόσδεκτη |
| Συμφωνία | HS400 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Λειτουργία | Μνήμη |
|---|---|
| Αρμονία | tablet pc |
| OEM | Υποστήριξη |
| Προέλευση | Κίνα |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Όνομα προϊόντος | Μνήμη IC Chip eMMC |
|---|---|
| Βαθμός Flash | βαθμός Α |
| Ικανότητα | 64 GB έως 256 GB |
| Τύπος πακέτου | 153 BGA |
| Κατάσταση προϊόντων | Νέος |
| Ονομα | Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας EMMC 5.1 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Smart Home και Multimedia Playback Boxes |
| Ικανότητα | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | ευπρόσδεκτη |
| Συμφωνία | HS400 |
| Ονομα | OEM/ ODM EMMC 5.1 για το Smart Home |
|---|---|
| Εφαρμογή | Smart Home και Multimedia Playback Boxes |
| Ικανότητα | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | ευπρόσδεκτη |
| Συμφωνία | HS400 |
| Διαδοχική διαβασμένη ταχύτητα | Μέχρι 400MB/s |
|---|---|
| Formfactor | BGA153 |
| Ολοκλήρωση προϊόντων | Πρότυπο |
| πλάτος | 11,5 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Μνήμη Emmc |
| Μνήμη | Λάμψη |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Κατάσταση προϊόντων | Νέος |
| Ικανότητα | Διαφέρει (64 GB, 128 GB κ.λπ.) |
| Formfactor | BGA 153 |
| Όνομα προϊόντος | 256 GB 128 GB 64 GB 32 GB Emmc5.1 |
|---|---|
| Ικανότητα | 32GB-512GB |
| Χρησιμοποιείται για | Ηλεκτρονικά τηλέφωνα/Ενσωματωμένες μητρικές πλακέτες/Ταμπλέτες |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |