| Όνομα προϊόντος | eMMC 5.1 Embedded Automotive eMMC |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων | Νέος |
| Βαθμός Flash | βαθμός Α |
| Σύμφωνος | εντός οχήματος |
| Κατανάλωση ρεύματος | Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας |
| Εγγύηση | 1 έτος περιορισμένη εγγύηση |
|---|---|
| Ταχύτητα | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Τύπος αποθήκευσης | Flash Memory |
| τύπος | ΜικροSD κάρτα |
| Προέλευση | Κίνα |
| Ονομασία | Ενσωματωμένη κάρτα πολυμέσων |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 8GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Συμφωνία | HS400 |
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Όνομα προϊόντος | EMMC |
|---|---|
| Βαθμός Flash | βαθμός Α |
| Κατάσταση προϊόντος | Νέος |
| Μνήμη | Λάμψη |
| Οστια | Γκοφρέτα KIOXIA |
| Όνομα προϊόντος | Μάρκα PG eMMC 5.1 |
|---|---|
| Εμφάνιση | 11,5mmx13mmx1,0mm/11,5mmx13mmx1,2mm |
| Προέλευση | Κίνα |
| Λειτουργία | Μνήμη |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 64GB/128GB/256GB |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20 ~ 85 ℃ |
|---|---|
| OEM | Υποστήριξη |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 64GB/128GB/256GB |
| Ποιότητα | Γνήσιο πρωτότυπο |
| Αρμονία | Tablet PC/Set-top Box |
| Τάξη ταχύτητας | Κατηγορία 10 / UHS-I / UHS-II (ανάλογα με το μοντέλο) |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης, Υποστήριξη βίντεο 4K |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | ποικίλλει (π.χ. 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB) |
| συσκευασία | συσκευασία χύμα/pp box /blister |
| Ποιότητα | Καλό, 100% καινούργιο. |
| Πακέτο | OEM/ODM ευπρόσδεκτη ή προεπιλεγμένη |
|---|---|
| Χρήση | τραπουλόχαρτα, ξυστό κ.λπ |
| Τάξη ταχύτητας | C10, U3, V30 |
| Τάξη ταχύτητας βίντεο | V30 |
| NAND FLASH | KIOXIA 9T25 |
| Κατάσταση | Καλή υγεία |
|---|---|
| Λογότυπο | OEM |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Μνήμη | Λάμψη |
| Τύπος πακέτου | BGA 153 |
| Ποιότητα | Καλός |
|---|---|
| Κατασκευαστής | PG |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Λογότυπο | προσαρμοσμένη |
| Διόρθωση λάθους | Ενσωματωμένο ECC (Κωδικός διόρθωσης σφαλμάτων) |