| Nazwa | OEM/ ODM EMMC 5.1 dla inteligentnego domu |
|---|---|
| Aplikacja | Smart Home i multimedialne pudełka odtwarzające |
| Pojemność | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Witamy |
| Porozumienie | HS400 |
| Nazwa | EMMC 5.1 dla tabletek |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| Aplikacja | Tabletki, motoryzacyjny centralny system sterowania |
| OEM/ODM | Witamy |
| Porozumienie | HS400 |
| Nazwa produktu | Układ scalony pamięci eMMC |
|---|---|
| Ocena Flash | klasa A |
| Pojemność | 64 GB do 256 GB |
| Typ pakietu | 153BGA |
| stan produktów | Nowy |
| Nazwa produktu | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Zgodność | dekoder |
| Typ pakietu | 153BGA |
| Nand Flash | MLC/TLC/QLC |
| Stopień wafla | Dobra śmierć |
| Produkt | Pamięć układów scalonych eMMC5.1 |
|---|---|
| Logo | Dostosowane logo |
| Producent | Chińska gwiazda chipsów |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Pochodzenie | SZ |
| Nazwa produktu | Marka PG eMMC 5.1 |
|---|---|
| Wygląd | 11,5 mm x 13 mm x 1,0 mm / 11,5 mm x 13 mm x 1,2 mm |
| Pochodzenie | Chiny |
| Funkcjonować | Pamięć |
| Pojemność pamięci | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Funkcjonować | Pamięć |
|---|---|
| Zgodność | komputer typu tablet |
| OEM | Wsparcie |
| Pochodzenie | Chiny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Wbudowany eMMC 5.1 |
|---|---|
| Pojemność pamięci | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Aplikacja | Wbudowany terminal RK3576 |
| Marka | Marka PG |
| Nazwa produktu | Wbudowana karta multimedialna EMMC 5.1 |
|---|---|
| Pakiet | BGA153 |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Status | Dobry zdrowie |
| Opłatek | Wafelek KIOXIA |
| Nazwa | Szybkość EMMC5.1 |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Witamy |
| Porozumienie | HS400 |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |