| Naam | OEM/ ODM EMMC 5.1 voor Smart Home |
|---|---|
| Sollicitatie | Smart Home en Multimedia Playback Boxes |
| Capaciteit | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Welkom |
| Overeenkomst | HS400 |
| Naam | EMMC 5.1 voor tablets |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| Sollicitatie | Tablets, centraal bedieningssysteem voor automotive |
| OEM/ODM | Welkom |
| Overeenkomst | HS400 |
| Productnaam | Geheugen IC-chip eMMC |
|---|---|
| Flitsgraad | rang A |
| Capaciteit | 64 GB tot 256 GB |
| Pakkettype | 153BGA |
| Productenstatus | Nieuw |
| Productnaam | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Verenigbaarheid | settopbox |
| Pakkettype | 153BGA |
| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
| Wafelkwaliteit | Goede sterven |
| Product | eMMC5.1 Geheugen met geïntegreerde schakelingen |
|---|---|
| Logo | Aangepast logo |
| Fabrikant | China Chips-ster |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Oorsprong | Z.Z |
| Productnaam | PG-merk eMMC 5.1 |
|---|---|
| Verschijning | 11,5 mm x 13 mm x 1,0 mm/11,5 mm x 13 mm x 1,2 mm |
| Oorsprong | China |
| Functie | Geheugen |
| Opslagcapaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Functie | Geheugen |
|---|---|
| Verenigbaarheid | tablet-pc |
| OEM | Steun |
| Oorsprong | China |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Ingebouwde eMMC 5.1 |
|---|---|
| Opslagcapaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Sollicitatie | RK3576 Ingebouwde terminal |
| Merk | PG-merk |
| Productnaam | EMMC 5.1 geïntegreerde multimediakaart |
|---|---|
| Pakket | BGA153 |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Status | Goede gezondheid |
| Wafeltje | KIOXIA-wafel |
| Naam | Hoge snelheid EMMC5.1 |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Welkom |
| Overeenkomst | HS400 |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |