| Nazwa produktu | eMMC 5.1 |
|---|---|
| OEM | Wsparcie |
| Jakość | Doskonały |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Aplikacja | RK3568 Wbudowany |
| Tworzywo | Plastikowy |
|---|---|
| Stan produktu | Nowy |
| Pojemność | 64 GB do 256 GB |
| Kolor | zwyczaj |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Wymiary | 11,5 mm x 13 mm x 1,2 mm |
| Aplikacja | Odtwarzacz multimedialny |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Nazwa produktu | Pamięć EMMC 153BGA IC |
|---|---|
| Czytaj prędkość | 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
| Temperatura pracy | 0 ~ 70 ℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Wbudowane chipy eMMC 5.1 |
|---|---|
| Tworzywo | Plastikowy |
| Marka | PG |
| Jakość | Nowy |
| Producent | Tak |
| Nazwa produktu | Wbudowana karta multimedialna |
|---|---|
| Tworzywo | Plastikowy |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Opłatek | Wafelek KIOXIA |
| Pojemność pamięci | 64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Nazwa produktu | Wbudowana pamięć Flash eMMC5.1 |
| Jakość | Dobra śmierć |
| Zapłata | TT |
| Prędkość zapisu | Do 330 MB/s |
| Nazwa produktu | Karty wbudowane EMMC |
|---|---|
| OEM/ODM | Powitanie |
| Protokół | HS400 |
| Usługa dostosowana do logo | Dostępny |
| Typ opakowania | BGA (macierz siatki kulkowej) |
| Nazwa produktu | Pamięć Flash EMMC 5.1 |
|---|---|
| Temperatura pracy | -25°C do 85°C |
| Wybór Flasha | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Pojemność | Do 256 GB |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Standard | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Przypadek użycia | Tablety do nauki |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Zastosowanie | Komunikacja i sterowanie pojazdem |
| Pakiet | Pakiet BGA153 |