| Ονομα | OEM/ ODM EMMC 5.1 για το Smart Home |
|---|---|
| Εφαρμογή | Smart Home και Multimedia Playback Boxes |
| Ικανότητα | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | ευπρόσδεκτη |
| Συμφωνία | HS400 |
| Ονομα | EMMC 5.1 για ταμπλέτες |
|---|---|
| Ικανότητα | 64GB, 128GB, 256GB |
| Εφαρμογή | Δισκία, σύστημα ελέγχου αυτοκινήτου Central Central |
| OEM/ODM | ευπρόσδεκτη |
| Συμφωνία | HS400 |
| Όνομα προϊόντος | Μνήμη IC Chip eMMC |
|---|---|
| Βαθμός Flash | βαθμός Α |
| Ικανότητα | 64 GB έως 256 GB |
| Τύπος πακέτου | 153 BGA |
| Κατάσταση προϊόντων | Νέος |
| Όνομα προϊόντος | ΕΜΜΚ 5.1 |
|---|---|
| Αρμονία | αποκωδικοποιητής |
| Τύπος πακέτου | 153 BGA |
| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
| Βαθμός γκοφρέτας | Καλό Πέθανε |
| Προϊόν | Μνήμη ενσωματωμένων κυκλωμάτων eMMC5.1 |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Κατασκευαστής | China Chips Star |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Προέλευση | SZ |
| Όνομα προϊόντος | Μάρκα PG eMMC 5.1 |
|---|---|
| Εμφάνιση | 11,5mmx13mmx1,0mm/11,5mmx13mmx1,2mm |
| Προέλευση | Κίνα |
| Λειτουργία | Μνήμη |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 64GB/128GB/256GB |
| Λειτουργία | Μνήμη |
|---|---|
| Αρμονία | tablet pc |
| OEM | Υποστήριξη |
| Προέλευση | Κίνα |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένο eMMC 5.1 |
|---|---|
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 64GB/128GB/256GB |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240 MB/s |
| Εφαρμογή | RK3576 Ενσωματωμένο τερματικό |
| Μάρκα | Μάρκα PG |
| Όνομα προϊόντος | EMMC 5.1 Ενσωματωμένη κάρτα πολυμέσων |
|---|---|
| Πακέτο | BGA153 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Κατάσταση | Καλή υγεία |
| Οστια | Γκοφρέτα KIOXIA |
| Ονομα | Υψηλής ταχύτητας EMMC5.1 |
|---|---|
| Ικανότητα | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | ευπρόσδεκτη |
| Συμφωνία | HS400 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |