| İsim | Akıllı ev için OEM/ ODM EMMC 5.1 |
|---|---|
| Başvuru | Akıllı ev ve multimedya oynatma kutuları |
| Kapasite | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Memnuniyetle karşılandı |
| Anlaşma | HS400 |
| İsim | Tabletler için EMMC 5.1 |
|---|---|
| Kapasite | 64GB, 128GB, 256GB |
| Başvuru | Tabletler , Otomotiv merkezi kontrol sistemi |
| OEM/ODM | Memnuniyetle karşılandı |
| Anlaşma | HS400 |
| Ürün Adı | Bellek IC Çipi eMMC |
|---|---|
| Flaş Derecesi | A sınıfı |
| Kapasite | 64GB - 256GB |
| Paket Türü | 153BGA |
| Ürün durumu | Yeni |
| Ürün Adı | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Uyumluluk | set üstü kutu |
| Paket Türü | 153BGA |
| Nand flaş | MLC/TLC/QLC |
| Gofret Sınıfı | İyi Öl |
| Ürün | eMMC5.1 Tümleşik Devre Belleği |
|---|---|
| Logo | Özelleştirilmiş logo |
| Üretici | Çin Cips Yıldızı |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Menşei | SZ |
| Ürün Adı | PG Markası eMMC 5.1 |
|---|---|
| Dış görünüş | 11,5mmx13mmx1,0mm/11,5mmx13mmx1,2mm |
| Menşei | Çin |
| İşlev | Hafıza |
| Depolama Kapasitesi | 64GB/128GB/256GB |
| İşlev | Hafıza |
|---|---|
| Uyumluluk | tablet bilgisayar |
| OEM | Destek |
| Menşei | Çin |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün Adı | Gömülü eMMC 5.1 |
|---|---|
| Depolama Kapasitesi | 64GB/128GB/256GB |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Başvuru | RK3576 Gömülü Terminal |
| Marka | PG Markası |
| Ürün Adı | EMMC 5.1 Gömülü Multimedya Kartı |
|---|---|
| Paket | BGA153 |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Durum | Sağlık |
| Gofret | KIOXIA gofret |
| İsim | Yüksek hızlı EMMC5.1 |
|---|---|
| Kapasite | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Memnuniyetle karşılandı |
| Anlaşma | HS400 |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |