| Nazwa produktu | Pamięć Flash modułu EMMC |
|---|---|
| Wybór Flasha | MLC / 3DTLC / QLC NAND |
| Ocena Flash | klasa A |
| Protokół | HS400 |
| Standard | eMMC 5.1 |
| Stan | Dobry |
|---|---|
| Porozumienie | HS400 |
| Interfejs | Interfejs MMC (MultiMediaCard). |
| Sekwencyjna prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Pochodzenie | Chiny |
| Produkt | EMMC |
|---|---|
| Zarządzanie energią | Zaawansowane funkcje zarządzania energią |
| Porozumienie | HS400 |
| Zastosowanie | komputer typu tablet |
| Usługa dostosowana do logo | Dostępny |
| Jakość | 100% oryginału |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Producent | Marka PG, chińska gwiazda chipsów |
| Typ opakowania | BGA153 |
| Zgodność | Tabletki |
| Protokół | HS400 |
|---|---|
| Aplikacja | Smartfon |
| Pakiet | Pakiet BGA153 |
| Niezawodność | Ulepszone ECC i wyrównywanie zużycia |
| Pojemność | 64 GB-256 GB |
| Typ opakowania | BGA (macierz siatki kulkowej) |
|---|---|
| Stopień | Dobry |
| Napięcie robocze | 2,7 V - 3,6 V |
| Pojemność pamięci | 256 GB 64 GB 128 GB |
| zwyczaj | Wsparcie |
| Nazwa produktu | eMMC 5.1 32 GB 64 GB 128 GB |
|---|---|
| Pakiet | BGA153 |
| fabryka | Tak |
| Tworzywo | Plastikowy |
| Marka | PG |
| Nazwa produktu | Wbudowane układy scalone eMMC 5.1 |
|---|---|
| Przypadek użycia | Tablety do nauki |
| Jakość | Nowy |
| Typ opakowania | BGA153 |
| Logo | OEM |
| Nazwa produktu | eMMC 32 GB 64 GB 128 GB 256 GB |
|---|---|
| Status | Dobry zdrowie |
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
| Usługa dostosowana do logo | Dostępny |
| Kolejkowanie poleceń | Utrzymany |
| Zgodny | Cyfrowe ramki zdjęciowe |
|---|---|
| Typ opakowania | BGA (macierz siatki kulkowej) |
| Pojemność pamięci | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Zgodność | Płyty główne maszyn POS |
| Standard | eMMC 5.1 |