| Pojemność | 8 GB do 1 TB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Jakość | 100% oryginał |
| Materiał | Plastikowe |
| System plików | FAT32/exFAT |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Jakość | dobry, 100% nowy |
| Materiał | Plastikowe |
| Poziom klasy | C10 |
|---|---|
| CHIPS | Hynix V7/KIOXIA |
| Aplicatiuon | Smartfon, aparat, tablet |
| Nazwa karty pamięci | Szybkie karty SD |
| Kolor | dostosowane lub domyślne, całe czarne |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Jakość | dobry, 100% nowy |
| Materiał | Plastikowe |
| Pojemność | 128 GB/256 GB |
|---|---|
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Pakiet | Możliwość dostosowania |
| Czytaj prędkość | 180 MB/s |
| Prędkość zapisu | 135 MB/s |
| Produkt | Karta pamięci SD |
|---|---|
| Użyj dla | Kamera CCTV |
| CHIPS | Hynix V7 |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Kolor | Dostosowane |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB/1 TB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 180 MB/s |
| Szybkość pisania | 135 MB/s |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Kolor | dostosowane |
| Pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Jakość | 100% oryginału |
| Tworzywo | plastikowy |
| Rodzaj | Karta TF |
|---|---|
| Pojemność | 16 GB / 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Waga | 5g |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Nazwa | Karty pamięci flash |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub wydrukowany |
| Orzecznictwo | CE and RoHS |
| Marka | Marka PG |
| Nand Flash | Koxia 9T25 |